jaskarin kalsarit

Kun lukee näitä riviä täällä, huomaa, ettei kokoomuksessa ole muuta aiheetta kun tuo Jaskari ja sen kalsarit ja uusi suhde, joka näyttää ärsyttävän vanhoja miehiä.
1174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Näyttää olevan puolueen tapa hoitaa
naisasiat nyrkeillä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


& kokoomuksen politiikka kirjoitti:

Kun lukee näitä riviä täällä, huomaa, ettei kokoomuksessa ole muuta aiheetta kun tuo Jaskari ja sen kalsarit ja uusi suhde, joka näyttää ärsyttävän vanhoja miehiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu