Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

olen homo

haluan maistaa teidän spermaa
3150
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

isältäs suihin, tai kaavi anaalistasi isäsi spermat viime yöltä?

Äänestä

Hui kauheaa, "ammattipeluri" kostaa kommentin jossa sanoin että hän on palstan suurin pelle.
oikein ovelasti laittoi slanimellä tunnustuksen.
PELLEEEEE missä joku rivi joka sulla on osunut.

OLET OIKEASTI PALSTAN SUURIN PELLE!

Äänestä

Kuin Teppo.moi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ibrahimovitsi kirjoitti:

haluan maistaa teidän spermaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu