omat asiat ja yleiset sekaisin!

Pahastuin havaitessani ihailemani P Räsäsen olevan samanlaisen kuin muutkin politikot,oma asia etusijalla ja minkä tasoinen henkilökohtainen juttu viedään eduskuntaan.Ei ihme ettei aikaa jää vanhuksille ja muille vähäosaisille.
Olen pahoillani ,näin koen asian!
1425
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

juurta myöten.


Taitaa olla homo koko miehenkuva.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


isur kirjoitti:

Pahastuin havaitessani ihailemani P Räsäsen olevan samanlaisen kuin muutkin politikot,oma asia etusijalla ja minkä tasoinen henkilökohtainen juttu viedään eduskuntaan.Ei ihme ettei aikaa jää vanhuksille ja muille vähäosaisille.
Olen pahoillani ,näin koen asian!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu