Lukekaa kaikki jotka etsivät klaania

väsäsin klaanin ja tartteen sinne 4 moderaattoria.

4 ensimmäistä pääsevät modeiksi! ÄKKIÄ NYT!!!
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nimi on tinysquiller ja cb on 69 att 53 str 63 def 50 mage 50 range 41 ja pray 40

Äänestä

mä voisin tulla tosin mulla ei ole sähköposti osotetta ja onko combat lvl vaatimuksia tai muita?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


quiztine kirjoitti:

väsäsin klaanin ja tartteen sinne 4 moderaattoria.

4 ensimmäistä pääsevät modeiksi! ÄKKIÄ NYT!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu