kiurvesi, havanna. siellä on aika usein nämä kolme nättiä tyttöä: aika pitkä tyttö joka on tummahiuksinen. sitten tummahiuksinen tyttö tämä lyhyt ja isot silmät. ja sitten aika vaalea tyttö jolla pitkät hiukset, pitempi kuin lyhyt mutta lyhyempi kuin pitkä tyttö.
nämä on viikollakin siellä monesti ollut ja tahtoisin tutustua mutta jos nimet tietäisi niin olisi parempi tehdä eka "isku" viikonloppuisinkin ovat havannassa monesti ja peltohovissa joskus
ketä nämä on ja minkä ikäisiä?
en asu kiuruvedellä mutta kaverin luona tosi usein majailen niin en tiedä nimiä. en kehtaa kaverilta kysyä kun se sitten alkaisi vittuilla että mene nyt juttusille jne
ketä nämä tytöt on?kiuruvesi havanna
21
6704
Vastaukset
- oooon
tupu hupu ja lupu tai sit tiia miia kiia...
- ja pyllyulla
tuon kuvauksen perusteella. Kolmas saattaa olla sukunimeltään Lång, olikos se Aino...
... jos näet Havannassa nättejä tyttöjä.
- majailet
ja vielä havannassa käyt. ei me haluta tutustua välttämättä t:hinkulan "rinsessat" paitsi jos elätät meijät kaikki ja tehään varmuudeks pari lasta.
- tuntee kaikki kolme
Oliskohan nämä tytöt ISO-AINO,TUIKKU-TYYNE,NISSISEN HELENA.
- ulla ja aino
nämä tunnettiin jo kajjaanissa.
- tortteli
Kokemukseni mukaan kiuruveden tyttöjen tortut ovat pahasti kuivahtaneet
- yks mies..
Jotenkin tuntuu tutulta, mutta ennen joulua tuli "bailattua" parin kuvauksen kaltaisen kimulin kanssa ko. baarissa. Olin tosin aika huppelissa, mutta muistikuvat jäi mieleen ;)
T: ex-kiuruvetinen mies. - vähän
tuo kuvaus sopiin puoleen kiuruvetiseen naiseen.. tarkenna...
- Tunnetaan..
Ehdotukseni olisi,että menisit rohkeasti juttusille!! VIIS SIITÄ, VITTUILEEKO JOKU!!Kavereina ovat yhtä mukavia,kuin nättejäkin!!;)
- osku orava
joo,uskaltaa jututtaa !!MUKAVIA TYTTÖJÄ OVAT!! Nimiä en voi vain paljastaa!
- nähty on
Joo,tytöt on nähty ja nimetkin tiedän. Pitkä tumma tyttö on Helka Rymätyinen, 56 v.,isosilmäinen tyttö on Edla Surakka, 55v., ja tää vaalee on Aina Impi Ellen Anna Mielityinen,60 ja risat. Eli nyt kun tiedät nimet, niin onpa sinun (onneton jänishousu!) hyvä tehdä tuttavuutta. Eikä kaveritkaan kiusaa!!!!
- Svopo
minulta jäänyt näkemättä,en ole käynyt 2:n vuoteen,kauniit naiset aina kiehtoo,paikan tiedän,Pirkko ja Topi pitää?Pitäiskö tulla käymään..nam! ;)
- ihmeessä
letkeä paikka ;)
- 18
tunne roevaesen annelia, se siellä on tyrkyllä.
- leena253
kun toevaenen, viärä nim olj.
- voehan nenä
voe hyväisä,missä net k.veellä kaaniin naesen kun kävin viimeksek siellä näen vaen kolme myrkynvihreetä kasialmoo,kahen muovikassin kans huitelemassa kohti havannoo helemat torvella ja retonki suhis vaen kesäillassa.Mutta on se mahollista että ne ois karannu niiltä vihreeltäniiyiltä ja huomannu että ruoho aiantakana ois vähä vihreempöö,että silleen.
- meejänheekki
roivaisen anneli, ei siellä muita kaunottaria ole näkynyt.
- havannan taso
meejänheekki kirjoitti:
roivaisen anneli, ei siellä muita kaunottaria ole näkynyt.
ootpa monta tuoppia ottanut ja vielä pohjan läpi kahtonut......................D
- tumma neito
meejänheekki kirjoitti:
roivaisen anneli, ei siellä muita kaunottaria ole näkynyt.
Ai kepulainen punapää, luulee itsestään liikoja.Ei saa nimiä mainita.Minäkin olin havannassa kaksi vuotta sitten ei ollut kauniita naisia eikä miehiä.Humalaisia kyllä oli räkäposkella yrittivät iskeä.
- siniset silmät
Mutta missä on komiat miehet on siellä yksi vaalea pitkä mies hieman vatsaa,mutta sopivasti tiedän nimen käy harvoin mutta ei havannassa peltohovissa niittyjen aikaan tulee tampereelta.Joko hoksasitta ketä tarkoitan ette koska hän on minun.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään17716242Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen903765Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,1373054Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu261769Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2791514Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?551471Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1591407Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1151314Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S141274- 811101