Silloin on Halosen viimeinen päivä virassa.
Voisiko joku tehdä tuosta t-paidan tai lippalakin, osaisin sen. Ja sitten sellaisen laskurin nettiin, joka laskee päiviä, tunteja ja sekuntteja siihen.
Voisiko joku tehdä tuosta t-paidan tai lippalakin, osaisin sen. Ja sitten sellaisen laskurin nettiin, joka laskee päiviä, tunteja ja sekuntteja siihen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
odottaa niin kauan...
Yli 5 vuotta vielä.
Koeta jotenkin kuitenkin pärjätä. Halonen on erittäin hyvä presidentti, tämänhän vahvistavat nousseet suosiogallupit.
Mihinkähän valtiolaiva on ehtinyt viidessä vuodessa ajatua?
klo 18.00 on onnen aika. Hoitjat ottakaa nyt hullulta letkut irti niin pääsemme sontiaisesta eroon.
vielä siihen kun Halonen virallisesti luovuttaa tehtävänsä...liian kauan itsenäisyytemme takia..liian kauan..
Onko Halonen muka sairaalassa? Ei ainakaan julkisuuteen ole päässyt moista tietoa.
vanhuuseläkeiän.
Voi voi! Muinaiset Maya-intiaanit tekivät kalenterinsa aina vuoteen 2012! asti. Heidän Perustelunsa oli, että tuon vuoden jälkeen ei enää tarvita kalentereita. Ovat onnistuneet ennustamaan melko hyvin maailman tapahtumia ja taivaankappaleiden liikkeitä!
Odotellaan nyt sitten vielä...
Halonen- Maailmanlopun resitettti