Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ToPo

Torppa on paska ja koko tv ottelu on kyllä surkeuden huippu.
Aika paljon saisi maksaa että lähtisin paikanpäälle katsomaan Suomikorista.
3284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jaa ehkä olenkin nähnyt unta sillä koripalloliiton liveseurannan mukaan peliä on pelattu 35 sek ja Topo johtaa 2-0.
Telkkarissa menee kyllä jo viimeinen neljännes.
oikeastaan kuvaavaa on toi liveseuranta ja se että Dettman sanoo että kisahallin tulostaulu ei ole toiminut olympialaisten -52 jälkeen.

Äänestä
  • Topon tappion perusteli jopa urheiluradio-miehiä tullut miehiä mennyt joten Lahti vie pisteet-huippukertoimella.

    Äänestä

  • koris.... kirjoitti:

    Topon tappion perusteli jopa urheiluradio-miehiä tullut miehiä mennyt joten Lahti vie pisteet-huippukertoimella.

    Ettei vaan ollut "AURINKOKUNINGAS" itse Juhani Tamminen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alleyoop kirjoitti:

Torppa on paska ja koko tv ottelu on kyllä surkeuden huippu.
Aika paljon saisi maksaa että lähtisin paikanpäälle katsomaan Suomikorista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu