On suorastaan perseestä kuulla, että mies haluaa pelata sen sijaan, että näkisi minua ja pitäisi parisuhdettamme yllä... hänen vähäinen aikansa on koulua ilta 17 asti jokapv, sitten 3-4h WoW:tä ja muuta kotihommaa, minne jäin minä ja me? viikonloput on pelaamista tai dokaamista????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miehen menettäminen PELILLE!
unfair life
4570
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jätä se. Ei tuollainen mies voi olla arvoisesi. Etsi joku, jolla on aikaa sinulle ja arvostaa sinua
Omakin mies pelaa, vieläpä samaa peliä. Omien sanojensa mukaan pelasi paljon enemmän ennen kuin tavattiin, mutta on meidän onneksemme tajunnut, että minä en aio katsella tyyppiä, jolla pelaaminen menee elämän edelle.
Oletettavasti olet miehellesi kuitenkin sanonut, miten paljon tuollainen pelaaminen sinua turhauttaa? Yrittänyt ehdottaa jotakin muuta tekemistä kieltämättä pelaamista kuitenkaan kokonaan? Koska, eivät ne miehet aina ymmärrä kuin suoraa puhetta =)
tajua :) Se on sitä saavuttamista, mitä tuossa haetaan. Tosin ne teidän kavaljeeritkin tajuaa joku päivä, ettei tuota peliä ole edes tehty voitettavaksi.
Meillä kävi ihan toisinpäin... mies lähti pelaamiseni takia.... ..=)))