Oliko se 1994?

Tietääkö kukaan sen miehen nimeä, joka meni auttamaan sitä naista, joka joutui Tallinnan tullissa kokoomuksen silloisen puoluesihteerin päällekäynnin uhria?
Kuka muistaa, mitä kokoomuksen silloinen puoluesihteeri oli karjunut naiselle?
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

... joka oli joutunut pahoinpidellyksi huutoluidensa perusteella ... sitä se viina teettää .. onkohan netin http://kokoomus.blogspot.com nettisivuilla mitään aiheesta ... ? ovatko sensuroineet?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kokoomus ulkomailla kirjoitti:

Tietääkö kukaan sen miehen nimeä, joka meni auttamaan sitä naista, joka joutui Tallinnan tullissa kokoomuksen silloisen puoluesihteerin päällekäynnin uhria?
Kuka muistaa, mitä kokoomuksen silloinen puoluesihteeri oli karjunut naiselle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu