Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olis sellanen juttu

kassit jäykkinä 29cm. Onko ok?
52002
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

"Olis sellanen juttu että mulla on kassit jäykkinä 29cm. Onko ok?"

Mitkä ihmeen "kassit"? Urheilukassit vaiko peräti kauppakassit? Tarkoitako, että ne kantohihnat on jäykkinä? Hieman outo on kyllä tuo kysymyksesi, mutta tuntuisi, että ihan ok:han se on.

Äänestä

siwassa on ihan reilut kokoset kassit, varmaan 40cm korkeus ja 30cm levee - suosittelen.

Äänestä

ei usko edes koististen laboratorion noutajakaan ja silti se tuli hirveen kipeeks

Äänestä

on halkaisija. Tarttis isoa moloa.

Äänestä

mieti, onko määrä tärkeintä, vai olisiko laadun tarkkailu parempaa. Pienelläkin pystyy elävöittämään klittaa, ei siihen pesäpallomailaa tarvita

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että mulla on kirjoitti:

kassit jäykkinä 29cm. Onko ok?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu