YKKÖSPALVELU

LOPETTAAA

Kokkolan Ykköspalvelu lopetti eli meni konkaan, Mites Raahessa. Taitaa kuupata täälläkin.Sama omistaja ymmärtääkseni...

9

4608

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Weisel

      Olipa jännä juttu. Sitten varmaan heräsit ja huomasit ejakuloineesi pitkin lakanaa ja olipa vähän roiskahtanut yli laidankin.

      • paviaaniko

        Lesta !


      • sanoit
        paviaaniko kirjoitti:

        Lesta !

        pahasti. kasvoiko pippelisi ihan 2cm pitkäksi kun pääsit noin avautumaan ihan intterwebissä? voi voi sentään. luovutan sulle viikon ääliö tittelin, päätöksestä voi valittaa.


    • ....

      Eihän se lopettaminen kiellettyä ole. Tilalle saattaa tulla jopa palveluhenkinen kauppias, joka erottaa tietokoneen mikroaaltouunista. Minulla on todella huonoja kokemuksia ykköspalvelun palvelusta tai sen puutteesta. Takuuhuollon kanssa kesti monitorilla kuukausia ja sittenkään ei tullut kuntoon.
      Oulu on lähellä ja nettikaupat vielä lähempänä. Hinnat ja valikoimat ovat hieman toista luokkaa kuin tuolla.

    • Vittuuntunut äiti

      Tytön kone alle vuoden vanha ja nyt jo kävi jossain ulkomailla valohoidossa oli ne jonku tuulettimen siihen vaihtaneet todella hidas kone ja sammuilee...nyt väittävät että näppiksille jotain kaatunut ja pitää vaihtaa sekä joku levy...hinta yli 200 euroa!!! Mun kone ei lähettänyt sähköposteja kun ei asetuksissa osoite ollut oikea jonka ne Ykköspalvelussa muka laittoivat, piti viedä osaavammalle joka laittoi Saunalahden siihen...ja käski sanoa terveisiä...Mikään muu kuin ne tuulettimet eivät mene takuuseen. pitääkö ottaa kuluttaja-asiamies kehiin???

    • onneton tunari

      Raahen ykköspalvelun pojat .....Yes!

    • Entinen

      Härskiä toimintaa,käytettyä konetta myydään uutena.

      • Nniinkoo

        ????????


    • Huihattu

      Varokaa huijareita.

      Huono palvelu.
      Ammattitaidottomuutta.
      Toimimattoman tietokoneen myivät. Ihan romu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      61
      3131
    2. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3077
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2427
    4. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      95
      2112
    5. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1893
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      27
      1780
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1606
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      84
      1387
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1290
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      81
      1122
    Aihe