Tunteeko kukaan KAASAA...?

Terve pori!

TUNTEEKO KUKAAN KAASAA ELI KAASALAISTA?
MINKÄLAINEN LUONTEELTAAN?
ONKS SE VARATTU?
AJAAKO VIELÄ BEMARILLA?

-TYTTÖ-85
112158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

...vai onks se silvereitten maahantuja Kirka???

Äänestä
  • ja kirkan laulut on laulettu ja vekan silveri on uponnut

    Äänestä

jos vaan tarkotat ketä oli mestarissa ovellakin jonku aikaa... mun mielest muutti jossain vaiheessa helsinkiin mut en tie onko totta vai mitä,en ainakaan ole nähnyt vähään aikaan! todella jees tyyppi ja ystävälline heppu jos ei suutu (: enkäs tie seukkaako enää ja mikä auto on

Äänestä
  • Pysyttele erossa,pääset vähemmällä.

    Äänestä

on meillä vielä iso bemari ja tossa se makaa sohvalla. mitä muuta haluat tietää?

Äänestä

On meillä vielä iso bemari ja tossa se makaa sohvalla. Mitä muuta haluat tietää?

Äänestä
  • muiden selän taakse piiloutuva paskanpuhuja...

    Äänestä

Vei mun neitsyyteni viime kesänä bemarin takapenkillä!!

-tyttö-89

Äänestä
  • En voi pahaa sanaa sanoa,oikein ihana ihminen Kasukka on...Niin että älkää ihmiset puhuko"paskoo"TR

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    En voi pahaa sanaa sanoa,oikein ihana ihminen Kasukka on...Niin että älkää ihmiset puhuko"paskoo"TR

    Peterin tuntevat kaikki on jollakin huono päivä
    kun haluaa tonkia hänestä täällä jotain?
    Jokatapauksessa turhaa ajanhaaskausta sillä tätä foorumia lukee joukko ritsoja ja muutama maahanmuuttaja ja vielä tusina tietokoneriippuvaisia ja sitten muutama jolla on jokapäivä yksi tehtävä ottaa kantaa jonkun juoruihin.Joten helpommalla saat peteriin yhteyden jättämällä viestin vaikkapa sähköpostiosoitteen muodossa ilm taululle.


    Onneksi on niitä miehiä joilla on selkäranka
    Peter on yksi niistä.



    MF

    Äänestä

paskanjauhaja... se pelkää varmaa omaa peilikuvaansakin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihastunut... kirjoitti:

Terve pori!

TUNTEEKO KUKAAN KAASAA ELI KAASALAISTA?
MINKÄLAINEN LUONTEELTAAN?
ONKS SE VARATTU?
AJAAKO VIELÄ BEMARILLA?

-TYTTÖ-85

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu