Missä Hyssälän 300 euron

vähimmäiseläkkeisiin. Pieneni kuin pyy maailmanlopun edellä viiteen euroon. Rahaa on optiomiljonääreille ja muille saalistajille, jotka riistävät kuin sudet.
469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Liisa Hyssälä on taas syli levälään vaalikentillä lupaamassa RAHAA ja reilusti, RAHAA KAIKILLE. Liisa Hyssälä ei pihistele, kun lupauksista on kysymys. Yksi ongelma on, että Liisa Hyssälä on kepulainen ja KEPU PETTÄÄ AINA, niin lupaukset on veteen piirretty viiva.

Äänestä

KEPU! petti taas :)

Äänestä
  • Hyssälä ei vaan ole pitänyt kiirettä.
    Joskona se kuvittelee vielä sen hoitavansa.

    Äänestä

  • Katotaan, katotaan kirjoitti:

    Hyssälä ei vaan ole pitänyt kiirettä.
    Joskona se kuvittelee vielä sen hoitavansa.

    Missä on Lipposen lupaama elintarvikevirasto.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korotus- kirjoitti:

vähimmäiseläkkeisiin. Pieneni kuin pyy maailmanlopun edellä viiteen euroon. Rahaa on optiomiljonääreille ja muille saalistajille, jotka riistävät kuin sudet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu