Miten sais katevimmin pussit paljaiks karvoista? kun onhan se "Beckmankin" ajellu pussinsa ja onhan se naiselle ehka mukavampaa ottaa suihin karvattomat kellit ; ) Ja kait sita miehet ainaa laukee enemmalla maaralla suikkareissa kuin muuten, ainakin itella tuntuu nain ! Tai eihan sita tieda paljonko tulee kun sisaan tulee,,,mut suikkareissa yleensa tulee ja PALJON !!
paljaat pussit
igors
52805
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Beckhamin paljaista pusseista voit mennä unelmoimaan tuonne homopalstalle.
käytä toki puhalluslamppua tai asetyleeniliekkiä, niinhän kanankin karvat kärvennetään
tuntuu tosi ihanalle pillua vasten. Mieheni ajoi MACH 3:lla karvat pois. Kutiaa kylläkin kun kasvavat takaisin. En tiä minkälainen olisi tuo epilaattorilla ajo sieltä. Voi ottaa tosi kipeää.
Käyppä ostamassa Philipsin BodyGroom se on tarkotettu miesten karvojen poistoon ja on ihan kätevä
Sileät, suuret alhaalla roikkuvat kivespussit tuntuvat mukavilta heilahdellessaan reisiä vasten löysissä boxereissa. Olen pitänyt ne siistittyinä partahöylällä ja pinseteillä.