puuhaa, mut poikaystäväni lasti on välillä nii älyttömäm kitkerää... siis ihan helvetin pahaa et alkaa kakomaa just vittu tärkeimmäs kohas pelkän maun takia.. onko mitää vinkkejä, ettei mälli maistuis miltää tai ees tavalliselta mälliltä joka on jopa ihan hyvää ! =D tyhmä kysymys ehkä, mutta haluis parannusta tähän asiaan. vaikka poikaystävä on aina tyytyväinen kuulema suoritukseeni, mutta haluan mällin makuun muutosta! mahdollista?
suihinotto
on kivaa
62210
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
olen huomannut, että naiset ovat tyytyväisempiä mällin makuun, jos ensin juo teetä sokeroituna. Se antaa omat aromit mälliin. Aina voi myös olla nielemättä mälliä ja on ihnaa nähdä kun naisen suunpielestä roikkuu spermaa
toi ei parana ittestään tai sitten tee selväksi että sä et niele(tai ota mälliä suuhun jos sekin jo maistuu pahalle siinä kohtaa). Onhan noita periaatteessa makuun vaikuttavia juttuja kuten raskas ruokavalio(ihanne olisi pelkkää salaattia ja hedelmiä ja vettä), mutta kyllä se on mieskohtaista.
Käske miehesi lopettaa tupakanpoltto ja juoda litra ananasmehua joka päivä.
Laita suuhusi sokeroimatonta sitruunamehua (myydään maustetarkoituksiin pienissä keltaisissa muovipuloissa) vähän ennen kuin mälli tulee. Sopii hyvin sperman mausteeksi.
en nyt sen takii miestä aijo vaihtaa:D ja poikaystäväni ei polta. Ananas mehuu vois kyl ehdottaa jos se vaik tepsis.. oon kuullu tost ennenkin. ja tosta sitruuna jutusta.. emmä taida siinä samalla kun otan suihin nii mitää sitruuna mehuu litkittää just ku mälli on tulossa..:D
Pyydä, että poikaystäväsi panee sua ensin perseeseen, ja ota heti sen jälkeen suihin. Johan muuttuu maku mannaksi!