Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Mitä "veljet" mieltä tästä?

Veto:
Färjestads BK - Timrå IK
2    4,00
NY Islanders - Tampa Bay
2    2,45
Walsall - Grimsby
1    1,50
Brynäs IF - Frölunda Indians
1    1,95
Kerroin    28,66
Panos:    10,00
Mahdollinen voitto:    286,65
3420
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tampa Bay, Walsall varmoja. Timrå ihan mahdollinen. Brynäsistä en oo varma. Mutta ei ihan mahdoton rivi.

Äänestä
  • voi voi

    Äänestä

  • taas kerran kirjoitti:

    voi voi

    En tosiaan ole Tepi! Mutta hän vaikuttaa tämän palstan parhaimmalta vihjaajalta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pornomasiina kirjoitti:

Veto:
Färjestads BK - Timrå IK
2    4,00
NY Islanders - Tampa Bay
2    2,45
Walsall - Grimsby
1    1,50
Brynäs IF - Frölunda Indians
1    1,95
Kerroin    28,66
Panos:    10,00
Mahdollinen voitto:    286,65

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu