Kuka uskoo tuohon horoskooppi huuhaa juttuun....kuka idiootti niitäkin laatii..vähän sama juttu kuin luontaistuote pillerit usko tai älä.
aquarius
vesimieskö
3
802
Vastaukset
- keksit
Juu on tosiaan sama asia. Ja molemmat toimii 100%.
- Marielle82
Onhan tämä vapaa maa :)
Ja tuskin niitä ihmisiä valtaosaa maailman väestöstä on, jotka näihin täysin uskoo. Harrasteena lähinnä.- jFRUSCIANTE
Iltapäivälehtien horoskoopit, täyttä huuhaata. Pidän enemmän tästä "oikeaksi" tituleeratusta astrologiasta, ja on mielenkiintoista lukea muiden vesimiesten kuvauksia itsestään ja verrata, löydän väkisinkin yhtäläisyyksiä. Toimisi varmaan myös vaikka vaakojen palstalla, vaikkei kartastani juuri vaakaa löydy, mutta viihteenähän olen tätä aina pitänytkin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun634571KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643512Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?632854- 1492811
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492674- 241913
- 241801
- 301646
- 1741630
- 421342