Karvinen Eduskuntaan

Niin saadaan Lasagnelle 0% verotus ja Maanantait palkallisiksi vapaapäiviksi....

*varmaan yhtä järkevä viestiketjun alku kuin nuo kaikki turhat "Kerviset"
3248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Edellisen viestin lähettäjän päätettä?

Äänestä
  • Kervinen elä vedä kookoksii nenuus!

    Äänestä

  • Ei taida olla mikään syy,katsos kun sarjakuvakissaa voi äänestää siinä kuin Aku Ankkaakin.
    Ja pääte???Ööh?Ainoa missä on pääte käytössä on linux ja operaattorit tunnetusti vierastavat kyseistä käyttöjärjestelmää,sitä kun ei pysty selittämään jokakerta,sitä yhteyden toimimattomuutta Internet Exploderin evästeillä ja Tietoturva ohjelman väärillä asetuksilla,vaan asiaan joutuisi oikein paneutumaan ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viirukissakarvinen kirjoitti:

Niin saadaan Lasagnelle 0% verotus ja Maanantait palkallisiksi vapaapäiviksi....

*varmaan yhtä järkevä viestiketjun alku kuin nuo kaikki turhat "Kerviset"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu