Vanhanen suosituin, vaalit ratkaistu

HS:n gallupin mukaan kansa tukee Matti kirkkaasti jatkossakin PM:ksi. Hyvä hyvä
2251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Matti voi olla hyvä mies, mutta kun on väärästä puolueesta.

Äänestä
  • ..sellaisesta puolueesta jonka ehdokkaat ovat sitä sun tätä.
    Matti munasi itsensä niin perusteellisesti naisseikkailluillaan että arvosanaa ei voi edes antaa.

    Mullakin on puhtaampi tausta kuin eräillä ehdokkailla,en ole aikonutkaan pyrkiä puolueen nimissä eduskuntaan,ihmettelen vain mikä on kynnys ehdokkaaksi.

    Esimerkiksi dobing nauttien urheilutukia on niin suuri rikos että siitä ei tuomita suomessa kuin kilpailukiellolla määräajaksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


maanmies22 kirjoitti:

HS:n gallupin mukaan kansa tukee Matti kirkkaasti jatkossakin PM:ksi. Hyvä hyvä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu