Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Aivan upee!!!:)

97093
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No jaa, antaisin 7

Äänestä

varmaan ainakin 40 v.

Äänestä

ainaki 70v lehmä.

Äänestä
  • Toiset tykkää äitistä, toiset tyttärestä.

    Äänestä

  • monia kirjoitti:

    Toiset tykkää äitistä, toiset tyttärestä.

    Aikamoinen leivinuuni, lue läskiperse ja sitten nuo rahtirukkasen peukalot....ei minun makuun, sorry!

    Äänestä

Aivan loistava! Lisää tälläistä!

Äänestä

kyllä antaisin. vanhempi nainen sukkahousuissa saa kaluni seisomaan välittömästi...

Äänestä
  • Sammyn jalat nuolisin ihan missä vaan ja koska vaan uuh

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Amar kirjoitti:

mitäs mieltä ootte??:)
http://www.vixena.it/eaglesnest/Slutty/Sammi-10-06/v06.htm
http://www.vixena.it/eaglesnest/Slutty/Sammi-05-06/v09.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu