Pidän suunnattomasti naisen korvien suutelemisesta. Kaikki eivät pidä tästä ollenkaan. Ne, jotka pitävät voisivat kertoa mikä siinä on mukavaa. Saako se kehon väreilemään.
Vastaukset 9
- ...................
ite en ole suudellut mut entinen muija tykkäs nuolla mun korvaa..tuntu kyl aika jännältä
- pelkkä
ajatuskin kiihottaa. Korvani ovat niin herkät, että on pakko kiemurrella pois ja niihin ei tarvitse kuin hipaista niin olen täynnä himoa.
- NJK
Naisena pidän suunnattomasti korvieni suutelemisesta. Pieni sormilla annettu nipistyskin korvastani saa mahtavat väreet aikaan.
- ei saa koskea !
Mulla korvat olleet aina kielletty alue, joihin ei ole saanut koskea yhtään. Nykyinen seksi partnerini kuitenkin imi mun korvaa ja mä meinasin lentää muihin lakeuksiin.Ihana tunne tuntea miehen kuuma huohottava hengitys korvassa ja se imuttelu/nuoleskelu on tosi kiihottavaa!!!
- gechyz
joo mutta monet miehet ei tajua että sitä korvanlehteä nuollaaan ja imetään ja huohotetaan sinne korvaan. Vaan monet haluaa änkeä kielen sisällle korvaan ja sehän ei edes tunnnu millekään! Plus että se on niin ÄLYTTÖMÄN ällöttävää kun korva on sitten ihan märkä.. hyi hemmetti
- Geost
gechyz kirjoitti:
joo mutta monet miehet ei tajua että sitä korvanlehteä nuollaaan ja imetään ja huohotetaan sinne korvaan. Vaan monet haluaa änkeä kielen sisällle korvaan ja sehän ei edes tunnnu millekään! Plus että se on niin ÄLYTTÖMÄN ällöttävää kun korva on sitten ihan märkä.. hyi hemmetti
Korvan suuteleminen on taitolaji. Moni mies luulee et kielen saa työntää korvaan miten vaan. Hellä ote on mieleeni - nam! Kevyt hipaisu ja kutittelu vaikka sormella on myös upeaa. Sukat pyörii jalassa.
- uh.....
Korvan suutelu saa "sukat pyörimään jaloissa". Minun korvaani vain ei saa puhkua suoraan. Väreily tuntuu koko kropassa kunhan on osaava mies asialla... ;)
- en tykkää
yhtään :( Lähinnä vaan ärsyttää..No, meitä on moneksi :)
- kyllä vain
Korvan suuteleminen se vasta nannaa on. Saa todellakin pään aivan sekaisin ja himot nousemaan. Nykyisen partnerin kanssa tämä on jo kamala kiusaus kun toinen oikein väkisin tahtoo kiusata, vaikka olenkin kertonut korvien olevan juuri se kielletty alueeni. ;D Se lämpö ja huohotus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261525
Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan
Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes hallituspuolueiden omat kannattajat Kes1111280Salaisuudet paljastuu
Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku1361142Poliisi pamputti Variskankaalla
Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella551111- 72793
Karita Tykkä mennyt kihloihin.
Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.100776- 34748
- 25746
- 9665
S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan
S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist26629