Jokainen voi voittaa >20 €

LUE TÄMÄ!

Lue nämä bonushuorausohjeet ja jää varmasti voitolle.

Bonushuoraus tarkoittaa sitä, että ottaa ilmaiset bonukset vedonlyöntiyritykseltä ja kierrättää ne vaadittavat kerrat (yleensä 3) järkevästi, jolloin jää voitolle.

Tässä on ohje miten asian voi tehdä. Käy rekisteröitymässä esimerkiksi Unibetille osoitteessa :
http://fi.unibet.com/punter/index_campaign_reg.jsp?cmpid=5982〈=fi

Seuraavaksi talletat 30 euroa rahaa pelitilillesi saadaksesi toisen 30 euroa bonusrahaa ilmaiseksi. Tililläsi on siis tällöin 60 euroa. Valitse pelikohde listalta (esimerkissä ensi yön NHL-peli Boston-Ottawa) ja lyö siihen vetoa kaikkiin vaihtoehtoihin (1, x ja 2) ensimmäisen taulukon panos-kohdan mukaisesti. Voitat yleisen palautusprosentin 93% mukaisesti 27.90 euroa. Sijoita tämä voittosi seuraavaan otteluun toisen taulukon mukaisesti, jolloin voitat 25.95 euroa. Jatka tätä neljä kierrosta, jolloin olet kierrättänyt bonuksen 3 kertaa, eli olet pelannut vaadittavat 90 euroa. Viimeisellä kerralla sijoita vaan vaadittava määrä 90 euron täyttymiseen, eli tässä esimerkissä 6.14 euroa. Jokaisessa pelissä on luonnollisesti eri kertoimet, joten voitot hieman vaihtelevat. Käytin tässä vain yhden pelin kertoimia joka taulukossa.

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 10.15 6.57 13.29 yht. 30.00
Voitot 27.90 27.90 27.90

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 9.44 6.11 12.36 yht. 27.90
Voitot 25.95 25.95 25.95

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 8.78 5.68 11.50 yht. 25.95
Voitot 24.14 24.14 24.14

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 2.08 1.34 2.72 yht. 6.14
Voitot 5.71 5.71 5.71


Kokonaisvoitto 23.71
Pelatut rahat 90 euroa
Pelitililläsi rahaa 53.71, joka on kokonaan nostettavissa. Ansaitsit siis 23.71 euroa OIKEATA ilmaista rahaa.

Voit myös sijoittaa kaikki pelit yhdelläkin kierroksella, tällöin pitää tosin ottaa omaa rahaa peliin myös. Esimerkissä kierrätettään vain pelitilillä olevaa bonusta. Kun kertoimet muuttuvat, muuttuu myös kuhunkin kohtaan sijoitettavan panoksen määrä. Voit laskea panoksen kertomalla kokonaispanostuksesi 0,93:lla ja jakamalla tuloksen kertoimella. Esim. ensimmäinen taulukko:
(30 * 0,93) / 2,75 = 10,15

En ota mitään vastuuta näistä ohjeista tai siitä, miten vedonvälittäjät tähän suhtautuvat vai ovatko kenties jotenkin kieltäneet bonushuorauksen. Jokainen kokeilkoon itse ja omilla riskeillä. Kertokaa kokemuksianne tänne.

Onnea kierrätykseen!!

6

1875

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onko tuo

      mielestäsi vaivan arvoista. Töissä tienaa saman tunnissa. Nolla perään, niin sitten vois meikäläisen anus nousta penkistä.

      • on nimenomaan

        totta. Kuka jaksaa 20 e:n takia nähdä jumalattomasti vaivaa. Aikaakin menee varmaan lähes tunnin verran, kun noita kertoimia ja panostuksia kattelee. Jos raha on noin tiukalla, niin kannattaa käydä työkkäristä kysymässä neuvoa.


      • Pade50

        siis tienaat töissä käteen 20 euroa tunti.
        Bruttopalkkasi pitää olla jotain 45 euroa tunti.
        Ihan hyvä jos näin on...


      • paljonko on paljon?
        on nimenomaan kirjoitti:

        totta. Kuka jaksaa 20 e:n takia nähdä jumalattomasti vaivaa. Aikaakin menee varmaan lähes tunnin verran, kun noita kertoimia ja panostuksia kattelee. Jos raha on noin tiukalla, niin kannattaa käydä työkkäristä kysymässä neuvoa.

        No aikaahan tohon ei mee rekisteröitymisineen tuntiakaan. Jos avaat esimerkiksi viiteen vedonlyöntitoimistoon tilin, lunastat heidän bonukset ja saat sen pari kymppiä kustakin, niin aika hyväksi jää veroton tuntipalkka.

        Riippuu tietenkin mitä teet ja paljonko siinä tienaat, mutta tämä on aika leppoisa tyyli tienata muutama extralantti näpyttelemällä muutama tunti koneella.


      • joku

        milestäni aika hyvä tuntipalkka.5 min rekisteröinti ja rahan siirto pankkitililtä. toiset 5 min "vedonlyöntiin" ja seuraavana päivänä rahat takasin tilille. Pyöreesti 120€ tuntipalkka. Ton kun tekee parillakymmenellä sivulla...


    • Linkki111

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      86
      1426
    2. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      37
      1115
    3. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      21
      891
    4. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      154
      735
    5. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      710
    6. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      46
      669
    7. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      196
      664
    8. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      13
      647
    9. Onko kaivattusi

      hyvä ihminen? Kerro
      Ikävä
      33
      570
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      39
      558
    Aihe