Jokainen voi voittaa >20 €

LUE TÄMÄ!

Lue nämä bonushuorausohjeet ja jää varmasti voitolle.

Bonushuoraus tarkoittaa sitä, että ottaa ilmaiset bonukset vedonlyöntiyritykseltä ja kierrättää ne vaadittavat kerrat (yleensä 3) järkevästi, jolloin jää voitolle.

Tässä on ohje miten asian voi tehdä. Käy rekisteröitymässä esimerkiksi Unibetille osoitteessa :
http://fi.unibet.com/punter/index_campaign_reg.jsp?cmpid=5982〈=fi

Seuraavaksi talletat 30 euroa rahaa pelitilillesi saadaksesi toisen 30 euroa bonusrahaa ilmaiseksi. Tililläsi on siis tällöin 60 euroa. Valitse pelikohde listalta (esimerkissä ensi yön NHL-peli Boston-Ottawa) ja lyö siihen vetoa kaikkiin vaihtoehtoihin (1, x ja 2) ensimmäisen taulukon panos-kohdan mukaisesti. Voitat yleisen palautusprosentin 93% mukaisesti 27.90 euroa. Sijoita tämä voittosi seuraavaan otteluun toisen taulukon mukaisesti, jolloin voitat 25.95 euroa. Jatka tätä neljä kierrosta, jolloin olet kierrättänyt bonuksen 3 kertaa, eli olet pelannut vaadittavat 90 euroa. Viimeisellä kerralla sijoita vaan vaadittava määrä 90 euron täyttymiseen, eli tässä esimerkissä 6.14 euroa. Jokaisessa pelissä on luonnollisesti eri kertoimet, joten voitot hieman vaihtelevat. Käytin tässä vain yhden pelin kertoimia joka taulukossa.

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 10.15 6.57 13.29 yht. 30.00
Voitot 27.90 27.90 27.90

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 9.44 6.11 12.36 yht. 27.90
Voitot 25.95 25.95 25.95

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 8.78 5.68 11.50 yht. 25.95
Voitot 24.14 24.14 24.14

1 x 2
Kerroin 2.75 4.25 2.10
Panos 2.08 1.34 2.72 yht. 6.14
Voitot 5.71 5.71 5.71


Kokonaisvoitto 23.71
Pelatut rahat 90 euroa
Pelitililläsi rahaa 53.71, joka on kokonaan nostettavissa. Ansaitsit siis 23.71 euroa OIKEATA ilmaista rahaa.

Voit myös sijoittaa kaikki pelit yhdelläkin kierroksella, tällöin pitää tosin ottaa omaa rahaa peliin myös. Esimerkissä kierrätettään vain pelitilillä olevaa bonusta. Kun kertoimet muuttuvat, muuttuu myös kuhunkin kohtaan sijoitettavan panoksen määrä. Voit laskea panoksen kertomalla kokonaispanostuksesi 0,93:lla ja jakamalla tuloksen kertoimella. Esim. ensimmäinen taulukko:
(30 * 0,93) / 2,75 = 10,15

En ota mitään vastuuta näistä ohjeista tai siitä, miten vedonvälittäjät tähän suhtautuvat vai ovatko kenties jotenkin kieltäneet bonushuorauksen. Jokainen kokeilkoon itse ja omilla riskeillä. Kertokaa kokemuksianne tänne.

Onnea kierrätykseen!!

6

1835

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • onko tuo

      mielestäsi vaivan arvoista. Töissä tienaa saman tunnissa. Nolla perään, niin sitten vois meikäläisen anus nousta penkistä.

      • on nimenomaan

        totta. Kuka jaksaa 20 e:n takia nähdä jumalattomasti vaivaa. Aikaakin menee varmaan lähes tunnin verran, kun noita kertoimia ja panostuksia kattelee. Jos raha on noin tiukalla, niin kannattaa käydä työkkäristä kysymässä neuvoa.


      • Pade50

        siis tienaat töissä käteen 20 euroa tunti.
        Bruttopalkkasi pitää olla jotain 45 euroa tunti.
        Ihan hyvä jos näin on...


      • paljonko on paljon?
        on nimenomaan kirjoitti:

        totta. Kuka jaksaa 20 e:n takia nähdä jumalattomasti vaivaa. Aikaakin menee varmaan lähes tunnin verran, kun noita kertoimia ja panostuksia kattelee. Jos raha on noin tiukalla, niin kannattaa käydä työkkäristä kysymässä neuvoa.

        No aikaahan tohon ei mee rekisteröitymisineen tuntiakaan. Jos avaat esimerkiksi viiteen vedonlyöntitoimistoon tilin, lunastat heidän bonukset ja saat sen pari kymppiä kustakin, niin aika hyväksi jää veroton tuntipalkka.

        Riippuu tietenkin mitä teet ja paljonko siinä tienaat, mutta tämä on aika leppoisa tyyli tienata muutama extralantti näpyttelemällä muutama tunti koneella.


      • joku

        milestäni aika hyvä tuntipalkka.5 min rekisteröinti ja rahan siirto pankkitililtä. toiset 5 min "vedonlyöntiin" ja seuraavana päivänä rahat takasin tilille. Pyöreesti 120€ tuntipalkka. Ton kun tekee parillakymmenellä sivulla...


    • Linkki111

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      64
      11680
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      97
      8888
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      23
      4504
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      23
      4004
    5. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      5
      3871
    6. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      97
      3853
    7. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      7
      3656
    8. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      17
      3464
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      41
      3276
    10. Yksi kuoli kolarissa Outokummussa

      -toisen auton kuljettajaa epäillään rattijuopumuksesta. Toisen auton kyydissä oli kuljettajan lisäksi neljä ihmistä. Hei
      Outokumpu
      44
      2609
    Aihe