Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Tervehdys Blueworld

Lopeta ne tennisvinkkisi. Varma Gasquet ei voittanut. Saat oikein varmat, et muita. Väitit, että Ketola on väärässä. Päinvastoin kävi, sulla suurin osa vituillaan. Hehkutat aivan samalla tavalla kuin teppo sillä erotuksella, että teppo saa joskus haut oikeinkin.
4277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mutta miksi lopettaisin sillä olen voitolla viimeisen puolen vuoden ajalta tenniksistä 2300 euroa..

Äänestä
  • olet. Olet tappiolla aivan saatanasti. TÄällä antamasi vihjeet vituillaan. pari kolmen kerrointa olet saanut oikein. ´Panostus tuskin kovin iso, kakara kun olet.

    Äänestä

  • vitut kirjoitti:

    olet. Olet tappiolla aivan saatanasti. TÄällä antamasi vihjeet vituillaan. pari kolmen kerrointa olet saanut oikein. ´Panostus tuskin kovin iso, kakara kun olet.

    kuten sinä..surkeaa porukkaa.

    Äänestä

  • kateelisia kirjoitti:

    kuten sinä..surkeaa porukkaa.

    kateellinen sellaisesta, mitä jollakin ei ole. Tai ei ainakaan kannata olla. Kyllä ne vinkit on täällä nähty eikä ne ole kovin hyvin osunut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


observoija kirjoitti:

Lopeta ne tennisvinkkisi. Varma Gasquet ei voittanut. Saat oikein varmat, et muita. Väitit, että Ketola on väärässä. Päinvastoin kävi, sulla suurin osa vituillaan. Hehkutat aivan samalla tavalla kuin teppo sillä erotuksella, että teppo saa joskus haut oikeinkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu