Vieläköhän sellainen kaveri pelaa ja antaa vihjeitä kuin FAMO nimimerkin takana oleva peluri.Vuosia sitten pelasi ainakin todistettavasti voitollista peliä.
Utelias
vain
5363
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Olen voitolla ja rutkasti.
Kysy vaan, jos joku asia askarruttaa mieltäsi.
No ei minulla sen ihmeellisempää asiaa.Kun tulin tälle palstalle tulit vain heti mieleeni.Tulehan morjestamaan kun ajelet täällä päin.Ai ettäkö missä tässä pikku vinkki. Olen se kaveri jonka kanssa hait jokunen vuosi sitten pankista muovikassillisen rahaa.
En oikein usko että olet se kaveri jota kaipailen.Mutta onhan se kiva esiintyä voittavana pelaajana.Kertoisitko mihin kirjaimeen päättyy firmasi nimi?ja mihin numeroon päättyy puhelinnumerosi?jos ne tiedät minulle vastata oikein alan uskomaan sinua.
Asustelen nykyään veroparatiisissä Karibian merellä. Minulla on rannalla sellainen 800 neliömetrin huvila. Ei maksanut kuin 10 miljoonaa dollaria, mutta rahaahan riittää. Suomi on muuten paska maa. Täällä olen palkannut itselleni 10 hengen palveluskunnan samalla rahalla kuin Suomessa saisi siivoojan kerran viikossa kotiinsa.
Pieni lisäys vielä muistin virkistämiseksi.Sen kertainen voitto tuli montsarista !!