Kuin Jammu itseään

4505
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

listoille, silloin se olis ollut varmaan mainoksesskin!

Mutta vähintään yhtä vaarallinen on nykyinen keskutsa eliitti suomen rauhalle.....

Äänestä

... on tullut tosi suosittu. Alkaa tälläkin palstalla olla jo joka toinen avaus siihen liittyvä yritys mollata kepua. Mutta avaukset ovat vain mainosta loistavalle idealle.

Kepu oli vaihtanut mainostoimistoaan näihin vaaleihin, hyvin on lähtenyt alkuun.

Äänestä
  • Joo, mainostoimisto on vaihtunut.

    Ehdokkaatkin ovat vaihtuneet. Jammusta hemohessuihin. Selvää parannusta sekin.

    Äänestä

  • eri paperissa kirjoitti:

    Joo, mainostoimisto on vaihtunut.

    Ehdokkaatkin ovat vaihtuneet. Jammusta hemohessuihin. Selvää parannusta sekin.

    ..Uusipaavalniemi? miksi? MIKSI!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


äänestäisi kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=1500000000000105&posting=22000000008702014

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu