Vittu mikä temppu. Kuskata nyt Tibbetsiä autolla toiseen seuraan.
Mäkkäri HIFKin hovikuski vai!!
3
567
Vastaukset
- rudi25
sisäpiirin tieto
- #78
...Frank Mobergin vävy
- mape
mäkkäri halusi olla varma jotta sälli poistuu eikä jää nurkkiin makoilemaan ja kuskasi sen junana siksi ihan omatoimisesti.
Mikähän melu olisi syntynyt jos olisi tullut tieto jossa sanotaan ettei Mäkkäri suostunut viemään kaveria junalle? Varmaan olisi vähän mollattu..
Ei siis hyvä koskaan kenenkään mielestä. Omasta mielestäni törkeä temppu lähteä, mutta menköön ja kaveria huonompaakin kyllä pitää auttaa eikä kiukutella. Ja voihan olla että se oli jo niin persaukinen ettei sillä ollut varaa kun junaan? Miksei muuten HIFK hakenut hankintaansa vai menikö käteiset sopimukseen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452388
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1531613Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1311598Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1451289- 641287
The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut121155Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall2491070- 156956
Tiedän kaiken sinusta ja kaikesta
Tiedän miten kärsit. Tiedän millanen oikeesti oot. Tiedän miksi valehtelit, tiedän miksi satutit mua. Tiedän mitä tapaht58869Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek20859