VIPPI24 kanta-asiakkuus?

sain tänään suoraan 100euron lainan vaikka en oo aikaisemmin lainannut... Se siitä kanta-asiakkuudesta! Mulle sopii 115e viikolainaksi, YESS!
2730
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tuli heti see hakemuseli on varmaa automaattinen ninku öö-vipeil. et sä saa sillo sataa vaik miten yrittäisit!

Äänestä
  • mutta läpi meni. Verkkosivut sanovat ihan muuta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


röppönen kirjoitti:

sain tänään suoraan 100euron lainan vaikka en oo aikaisemmin lainannut... Se siitä kanta-asiakkuudesta! Mulle sopii 115e viikolainaksi, YESS!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu