YsikasiSE toimii

edelleen

Ei oo tullu kriittisiä päivityksiä yli puoleen vuoteen ja hyvin on toiminut. En kyllä tiedä montako troijaa koneella on, mutta kun ei tiedä, se ei häiritse. Siitä kai se on kiinni, minkänäköisillä sivustoilla seilaa?

3

650

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • toimii^

      kunhan tietoturva on kunnossa. Olen toisinaan tarkistanut online scannereilla, eikä ne ole löytäneet mitään hälyyttävää. Pävitetty XP on pärjännyt ihan kuten tuo Win98SEekin.

    • ei päivityksiä

      Palomuuri kunnossa (esim. ZoneAlarm), ja selaimeksi jokin muu kuin Internet Explorer, niin 98 on ihan pätevä peli.

    • Näyttää toimivan

      Itse systeemi pyörii, jos kone ei ole kovin uusi, mutta laiteiden kanssa ja ohjelmien tulee ongelmia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 96
      1549
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1374
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1287
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1188
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      51
      1155
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      9
      955
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      817
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      761
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      744
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      715
    Aihe