Aurinko neitsyessä, skorpioni nousevana merkkinä ja kuu oinaassa. Kuinka paljon nuo nousu- ja kuumerkit vaikuttavat? Itse koen olevani äärimmäisen ristiriitainen ja hankala ihminen.
Vastaukset 5
- joonia
Minullakin on aurinko neitsyessä ja noususkorpioni. Kuu kaloissa. Millä tavoin hankala koet olevasi? Kertoisitko tarkemmin?
- kirjoittaja
En oikein osaa selittää..Ristiriitainen kai lähinnä. Toisaalta haluan pitää kaiken aina kontrollissa ja toisaalta jos hellitän niin kontrolli katoaa täysin. Kaikki on aina joko-tai. Saatan muuttaa mielipiteeni hetkessä päinvastaiseksi jos jokin asia ei suju. Olen tosi mukava ja helppo niin kauan kunnes joku tekee jotain väärin, loukkaannun helposti ja hetkessä tunteeni voivat vaihtua täysin ja anteeksi on todella vaikea antaa, riippuen tapauksesta tietysti ja unohda en koskaan. Minusta nuo merkit ovat ainakin hankalassa maineessa ja tuntuu että niiden yhdistelmä näin on vielä vaikeampi.. Tuollaisia asioita mitkä tekevät välillä ihmissuhteista vaikeita.
- on..
siis muitakin, jotka tuntevat olonsa "oudoksi".
Itse olen aurinko neitsyt, nouseva skorpioni ja kuu leijonassa. Hitto, että elämä on vaikeaa, itseään ei ymmärrä, eikä muut ymmärrä minua!- Cryz(NeitsytN)
Meitä on näköjään muitakin "vaikeita" tapauksia.
Itse olen nousevalta merkiltäni Skorpioni ja Muuten neitsyt, lisäksi olen vielä kuumerkiltäni Skorpioni joka tekee vielä hankalampaa kaikesta:(((
olen myös vaikea ja toisten on vaikea ymmärtää ailahtelevaisuuttani:DDD *heh*
- Cryz(NeitsytN)
Meitä on näköjään muitakin "vaikeita" tapauksia.
Itse olen nousevalta merkiltäni Skorpioni ja Muuten neitsyt, lisäksi olen vielä kuumerkiltäni Skorpioni joka tekee vielä hankalampaa kaikesta:(((
olen myös vaikea ja toisten on vaikea ymmärtää ailahtelevaisuuttani:DDD *heh*
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra on mukana Suomen huutokauppakeisari -sarjassa
Suomen huutokauppakeisari on tavallisten suomalaisten ohjelma. Sarjan suosiosta kertoo se, että nyt alkaa jo 19. kausi t69910Kuuleppas
ensimmäiset naissuhteet toimii miehelle eräänlaisena oppikouluna, mutta hän ei välttämättä itse ymmärrä oppineensa mitää227813Paljonko on etäisyytesi kiinnostavaan naiseen km?
Kaipailen tärkeää miestä ja pohdin hänen ajatuksiaan... ❤️67748- 49654
On meillä harvinaisen törkeä valtuuston puheenjohtaja
Ja tyhmä! Kannattaisi googlettaa "julkisuuslaki" ja nojata siihen vasta sitten. Samalla voisi googlettaa muiden kuntien59558Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?
Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh26533- 46507
Olet mieleni päällä edelleen, J
En voi sille mitään. Ja olen yrittänyt voida, monen monta kertaa. Miten jäinkin näin kiinni sinuun... 😞25497Oletko miettinyt
Mikä minusta tekee sinulle niin erityisen? Onko se samanlaiset lapsuusmaisemat? Työpaikan liian pitkät katseet? Selvittä29489- 35489