Oli niin täynnä itteensä siinä euroviisulähetyksessä.
noussut pissi päähän
niinhän siinä sitten kävi...
71357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ei minusta. Täällä Suomessa ollaan vaan niin jumalattoman kateellisia ja jos alat menestyä paremmin kuin ns. "tavikset" niin tällaisia sitten kirjoitellaan. Valitettavasti.
omaa terveen itsetunnon ja jos vaikka hiukan narsisimia esiintyykin, niin se kuuluu asiaan.
Tälle kommentille ei voi kuin nauraa.
Heti kun on vähänkin iloisella päällä suorassa tv-lähetyksessä niin sittenhän on tietenkin noussut kusi päähän! Näin meillä Suomessa, hienoa!
...sill mikää pissi ol nousu päähän..nehä oli eurovisut ja sen piti esiintyä..en ymmärrä tolasta kommenttia.et voitko perustella ku en mitään pissii missään nähny.en o kuiteska fani.???
ps.oletko tiatonen et esiintyvälä taiteilijalla pitää olla vähä eri temperamentti ku....öö..no jollai taviksella.ei muuten pärjää.onko se sit kusta vai mitä.pitää uskaltaa olla varma ym..
Olisko oikeasti pitänyt itkeä ja näyttää tosi surulliselta?
Se on kyllä heti kun joku voi hyvin itsensä kanssa niin heti aletaan jauhamaan jotain ihan ihme sontaa.
Suomi= maailman kateellisinta kansaa.
Hanna Pakarinen ehdottomasti edustamaan suomea!
Itehä siin esiinty.Kauhia rääsy pääll säälii keräämäs.Korkokengiss ku pikku tyttö.Muutenki outo näky.