Pellepaidat pois katosta

Jokerit on huono jengi ja sen vuoksi minun mielstäni niiden pellepaidat pitäisi ottaa pois katosta.
1170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...ja jos sua häiritsee niin koita välttää hallilla käymistä tuskin ne paidat sieltä lähtee minnekään ja minusta on hienoo että pelaajat saavat kunniia maineekkasta urastaan ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Numero 00100 kirjoitti:

Jokerit on huono jengi ja sen vuoksi minun mielstäni niiden pellepaidat pitäisi ottaa pois katosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu