rauma on pelkurien kaupunki.

se gloryhunteri kerho siellä puhelinkopin seisomakatsomossa esittää kovaa aina kun omat äidin tissit on lähellä mutta porissa traumalaiset saavat joka päivä turpiinsa.


no en ihmettele kun tietänette traumalaisten älykkyysosamäärän.

siitä se trauma tulee varmaankin.
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ennen ku alat kertomaan että me ollaan gloryhuntereitä niin kannattaisi varmaan miettiä että mitä se tarkoittaa!!mites ennen hopeakautta kävi isomäen ladossa porukkaa pelejä kattomassa?jotai karvan alle 3000..Nyt sitte ku joukkue pärjäs ni yhtäkkiä se olikin taas MEIDÄN ÄSSÄT!!Tänä kautena kysäisin porilaiselta ässä-fanilta et mitä ässien peli on ni se sano et ketä kiinnostaa..siinä nähdään taas oikeen todelliset fanit :) Ei muutaku hyvä sinä hyvä ässät ja hyvä PORI!! taas tuli teidän älykkyytenne esille!!WAY TO GO!! Voit kyllä tulla raumalle pata-paita päällä viikonloppu-iltana niin katotaan et ketä juoksee :)

Äänestä
  • 2006-2007? nä ässien.


    vittu siel raumalla o iha paska yleisö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


rauma ON SUOMEN PERSEREIKÄ! kirjoitti:

se gloryhunteri kerho siellä puhelinkopin seisomakatsomossa esittää kovaa aina kun omat äidin tissit on lähellä mutta porissa traumalaiset saavat joka päivä turpiinsa.


no en ihmettele kun tietänette traumalaisten älykkyysosamäärän.

siitä se trauma tulee varmaankin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu