Stefano on uusi Donneri

asento alaston kuvissa. Pian myös pornoleffassa? Olemme tavattoman liberaaleja ja Stefano kulkee munasillaan kotona. Hienoa että on sanomaa!!!
1953
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ruotsi ja rkp unohtaa kuinka suomenkielisiä pohjoismaalaisia on vainottu ikimuistoisista ajoista Ruotsissa ja siellä missä ruotsinkielisillä on valtaa:

Tässä kuvaus niille jotka osaavat oikea ruotsia. Kirjoittaja suomenkielinen ruotsalainen joka haluaa herättää myös rkp:läisten omantunnon:

http://www.svd.se/dynamiskt/kultur/did_9609874.asp

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


sama kirjoitti:

asento alaston kuvissa. Pian myös pornoleffassa? Olemme tavattoman liberaaleja ja Stefano kulkee munasillaan kotona. Hienoa että on sanomaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu