nyt

nyt haukkas matti paskaa ku riiasi vihreitä
hallitukseen tässä vaiheessa,mitä tuumaa viljelijät ja tarhaajat? voi voinäin maalaisjärjellä aateltuna
taidan äänestää pers puoluetta !
1289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ulkomailla varoittavia esimerkkejä jos "viheruskonto" saa liikaa valtaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


perus kepu kirjoitti:

nyt haukkas matti paskaa ku riiasi vihreitä
hallitukseen tässä vaiheessa,mitä tuumaa viljelijät ja tarhaajat? voi voinäin maalaisjärjellä aateltuna
taidan äänestää pers puoluetta !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu