Katso Riitta Väisäsen esittelyvideo!

5553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eduskunnassa kohta kepun riveissä ei ole istumassa kuin missejä vanhaa ja uudempaa vuosimallia.

Äänestä

Eikö näitä yksinkertaisella älyllä varustettuja julkkiksia saada millään tyrkyttämästä itseään niinkin asiantuntemusta vaativaan tehtävään, mitä kansanedustajan työ on??!! Aina pyrkivät kerta toisensa jälkeen ja kansa äänestää...sitten ihmetellään miksi asiat on päin persettä!!

Äänestä

Suomalaiset saavat sellaiset kansanedustajat joita äänestävät. Ministeriys on sitten bonusta.

Äänestä

Tämä konien kanssa puuhasteleva nainen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


minä katsoin kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/nettitv/?6902

ja hämmästyin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu