tälläiseen. lainaa 200€ ja maksa 240€ takas. hahahaha säälittävää. onneks on rahaa!!!!
Onneks ei tarvi
turvautua
5604
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
onneksi olkoon. eräs tämän keskutelupalstan kaikkien aikojen parhaita keskustelunavauksia! tuohon on sitten hyvä postata hiviä vastaheittoja..
No jos olet rikas..niin sulla ei pitäisi olla aikaa eikä mielenkiintoa surffailla näillä vippisivuilla. Luulenpa että olet meistä se velkaantunein jota vituttaa kun muut pystyvät vielä vippailemaan ja maksamaan vippinsä takaisin =) onnea sinun "rikkaalle" vipittömälle elämälle..hahahah
--jota vituttaa kun muut pystyvät vielä vippailemaan ja maksamaan vippinsä takaisin =)--
tämä lause on aika humoristinen palstalla, missä joka toinen kyselee mitä perintätoimistoa mikin vippifirma käyttää, ja joka toinen kyselee onko auennut uusia paikkoja kun vanhoista ei enään saa rahaa maksamattomien vippien takia..
ps.kyllä näitä sivuja varmasti muutkin lukevat kuin vippejä ottavat, esim. itse en ole ikinään ottanut, ja kuitenkin luen näitä silloin tällöin..
ettet paskalle taivu? Häh?
Todella tulee uteliaisuudesta luettua näitä viestejä,ja ihmetyttää tuo uusien vippitoimistojen ja välillä velkojien kysely.Mutta jokainen taaplaa tyylillään..