Mieheni ei siedä uutta poikaystävääni

Vaikka uudella poikaystävälläni on partakoru ponnari ja harrikka ja hän soittaa bändissä,ja pukeutuu trendikkäästi.
2427
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mun mies hyväksy uuden poikaystävän heti ku se uus leikkas partansa pois,
ja vaihto perus nahkarotsin -hapsu sellaseen !
Välillä se on pienestä kii!
Kokeile !

Äänestä

on varmaan klittakoru =D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Äiti 37v kirjoitti:

Vaikka uudella poikaystävälläni on partakoru ponnari ja harrikka ja hän soittaa bändissä,ja pukeutuu trendikkäästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu