Tässä syyt: Älä natota

5638
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Vihreät lienevät jo salaa Naton kannalla?

Äänestä

Miksi täällä ei voi sanoa selväkielisesti asioitaan! Ei niin, koska se ei olisikaan sitä vihreää juppimaisuutta!

Äänestä
  • ajatukset ?
    ajan tuhlausta
    jos et ymmärrä niin opettele kieltä tai käytä kääntökonetta

    Äänestä

  • itse terrorismin pelkoa ajaessaan 'terrorismin vastaisen sodan agendaa'
    se on siis mukana luomassa pelkoa jotaa saisi syyn hyökätä heikompien kimppuun
    usa johtaa sitä
    wtc oli hyvä esimerkki kuinka luodaan sisältä käsin terrorismin pelkoa ja saadaan kansa tukemaan sotahankkeita

    Äänestä

Olisiko nato kuitenkin vastaus Venäjän mahdolliseen terroriin? Kyllä siellä Suomelle ottajia riittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomea ! kirjoitti:

puolueeton sveitsiläinen prof. kirjoittaa faktaa natosta

http://www.globalresearch.ca/index.php?context=viewArticle&code=GAN20070122&articleId=4549

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu