Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

pienimunainen ex..oivoi..

oivoi...nyt kaduttaa ja rankasti...
poikakaverini jätti minut koska en ole kuulemma valita tarpeeksi, ja siten en muka välitä. justjuu.
suivaannuin aikalailla ja voi ei...iskin hänen arimpaan kohtaan, peniksen kokoon.
sanoin että kuinka noin pienimunainen voi olla noin mulkku...
ja se todella on pikkuinen, ensikertaa kun otin sen käteeni meinasi itku tulla..
ja sanoin että feikkasin orgasmin..mikä on totta.
hän kertoi exästään joka ei halunnut seksiä kuin korkeintään kerran kuussa, sanoin että ei ihme...
romutinko hänet täysin?
94572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Totuus on se, arvon johku81, että exäsi penis oli normaali. Sulla vaan on kertakaikkiaan niin väljä römpsä, että sitä ei täyttäs edes puhelinpylväs!

Äänestä

Paskaks meni! Ei siitä miestä saa enää tekemälläkään. Koko loppuelämä on pilalla. Kandee seuraavan pienimunaisen miehen kanssa (ei meitä muunlaisia olekaan) haukkua jotai muuta kohtaa... :)

Äänestä
  • Tää pienimunanen on päässy naimisiin ja kohta on toinen lapsi tulossa...EIKÖ OLEKKII AIKA HYVIN PIENI MULKKUSELTA MIEHELTÄ??

    Äänestä

tota nyt ei enää suivaantumisen piikkiin voi laittaa, ilkeä ihminen olet. Varsinkin tuo feikkausjuttu aika karua tekstiä. Eihän nyt ihmisen ulkoisia ominaisuuksia ikinä haukuta erossakaan! varsinkaan mitään niin henkilökohtaista, kuten peniksen koko!

Äänestä

Kun riidassa erotaan, mies on aina "pienimunainen" riipppumatta kalun koosta.

Huolestuttavampaa on se, että feikkaat orgasmin. Se on melkoisen surkeaa varsinkin sinun kannaltasi. Eikä kukaan mies halua naisensa feikkaavan.

Äänestä

tosi lapsellinen. Sinuna en kehtais edes kertoa olevani noin tyhmä. Mene kotiis kasvamaan.

Äänestä

Et välttämättä romuttanu suoraan - mutta pistit alun sille romuuntumiselle. Jos se on aiemminkin kuullut tuosta samasta asiasta, voipi olla pahempi juttu.

Ihmetyttää kyllä tuo syy, miksi jätti.

Äänestä

kyllä mä tuosta aika paskaksi menisin.
olen ite pienikaluinen, ja sen tietää kyllä kertomattakin. en tiedä mitä tekisin, jos tuollaista saisi vielä kuulla. onneks olkoon, toivottavasti sulla itellä on mukava olla.

toivotaan, että se exäs tuon kestää ja käsittelee. tai sitten ei..

Äänestä
  • Kyllä kaveri varmaan muistaa vielä usean vuoden päästäkin mitä sanoit ja kelailee nyt, et mahtaako kelvata kenellekkään. Varmasti vaikuttanut itsetuntoon ja seksuaaliseen minäkuvaan pysyvästi. Hyvä homma, voit onnitella ittees!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


johku81 kirjoitti:

oivoi...nyt kaduttaa ja rankasti...
poikakaverini jätti minut koska en ole kuulemma valita tarpeeksi, ja siten en muka välitä. justjuu.
suivaannuin aikalailla ja voi ei...iskin hänen arimpaan kohtaan, peniksen kokoon.
sanoin että kuinka noin pienimunainen voi olla noin mulkku...
ja se todella on pikkuinen, ensikertaa kun otin sen käteeni meinasi itku tulla..
ja sanoin että feikkasin orgasmin..mikä on totta.
hän kertoi exästään joka ei halunnut seksiä kuin korkeintään kerran kuussa, sanoin että ei ihme...
romutinko hänet täysin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu