1^2 = 1
11^2 = 121
111^2 = 12321
1111^2 = 1234321
11111^2 = 123454321
111111^2 = 12345654321
1111111^2 = 1234567654321
11111111^2 = 123456787654321
111111111^2 = 12345678987654321
1111111111^2 = 1234567900987654321
..ihania numeroita :P
Niin kaunista
29
1168
Vastaukset
kyllä paras numero on vitonen!
- sola"
..miks?
Mä tykkään 69:tä...KIN.. ;) sola" kirjoitti:
..miks?
Mä tykkään 69:tä...KIN.. ;)mäkin siitä tykkään;)))
Mut toi vitonen... mulla on vaan hyvä suhde siihen;)- sola"
a-v kirjoitti:
mäkin siitä tykkään;)))
Mut toi vitonen... mulla on vaan hyvä suhde siihen;)..viis siitä.. ;)
Mutta mikään ei vedä vertoja naisen kauneudelle :)
- sola"
..mä tuun kohta.. ;)
- sola"
a-v kirjoitti:
sua tarkottanu;)))
..luulikko, että se meinas sua.. ;)
sola" kirjoitti:
..luulikko, että se meinas sua.. ;)
pidin sitä itsestään selvänä. Pidän viäläki;)))
- sola
a-v kirjoitti:
pidin sitä itsestään selvänä. Pidän viäläki;)))
niih..tästä tulee taas sellanen jankkaus, että sovitaan, sen tarkottaneen meitä molempia :)
sola kirjoitti:
niih..tästä tulee taas sellanen jankkaus, että sovitaan, sen tarkottaneen meitä molempia :)
muuten me jankataan sitä tässä viälä aamullakin;)))
Älliä ja kukkia...;)))- sola
a-v kirjoitti:
muuten me jankataan sitä tässä viälä aamullakin;)))
Älliä ja kukkia...;)))..toisaalta, mä kyllä jankkaan ihan mieluusti, jos löytyy vastusta..kunhan saan nää kukkaset aseteltua.. ;)
sola kirjoitti:
..toisaalta, mä kyllä jankkaan ihan mieluusti, jos löytyy vastusta..kunhan saan nää kukkaset aseteltua.. ;)
ku sä oot taas härski ja hävytön... eikä mulla oo heittää mitään takas...
Vai rupeenks mä laulaa kailottaan sitä ikivanhaa hoilotusta poijasta, jonka nimi oli Julli?;)))- sola
a-v kirjoitti:
ku sä oot taas härski ja hävytön... eikä mulla oo heittää mitään takas...
Vai rupeenks mä laulaa kailottaan sitä ikivanhaa hoilotusta poijasta, jonka nimi oli Julli?;)))..mitäs härkiä on kukkasissa..hööh..se on taas toi sun mielikuvitus..huhhuh, onneksi vastaavia on kyllin harvassa.. ;)
ole salaviesti mulle...ei o 383...(en malttanu)....
- sola"
..mun puh.num. ihan selkeesti. Höh :(
Oon koko päivän ootellu, mut ei kukaan koodannu sitä selville... ;) sola" kirjoitti:
..mun puh.num. ihan selkeesti. Höh :(
Oon koko päivän ootellu, mut ei kukaan koodannu sitä selville... ;)ei ota selvää ees vieno huttunen.....
- sola"
jussi383 kirjoitti:
ei ota selvää ees vieno huttunen.....
niille vienoille tarkotettukkaan..vaan kuumalle kollille..;)
sola" kirjoitti:
niille vienoille tarkotettukkaan..vaan kuumalle kollille..;)
silliä kullekkin....
- sola"
jussi383 kirjoitti:
silliä kullekkin....
..kipeä ukkeli?
:D - sola"
jussi383 kirjoitti:
on pimeä kolli....
..ittelläs on..tytöt kertoi... ;)
Vaikka inhoan numeroita.
- sola"
..myös numeroista ja niistä syntyvistä kaavoista..ne on säännöllisiä ja rytmikkäitä.. ;)
Eihän nuo vedä lähellekään vertoja sinun suloisuuteesi. Olen pettynyt noihin numeroihin ja aion vetää perjantaina pääni täyteen.
- sola
..tässä näet, kuinka tylsää elämäni on ollut ilman Sinua..koitin epätoivoissani jopa noilla laatimillani kaavoituksilla saada huomiosi heräämään.. ;)
Osaatkos sie ratkaista tuosta numeroni? Kuumat huulet..soita heti :D sola kirjoitti:
..tässä näet, kuinka tylsää elämäni on ollut ilman Sinua..koitin epätoivoissani jopa noilla laatimillani kaavoituksilla saada huomiosi heräämään.. ;)
Osaatkos sie ratkaista tuosta numeroni? Kuumat huulet..soita heti :DMutta sinua kyllä ikävöin :-(
- sola"
SavoRULES kirjoitti:
Mutta sinua kyllä ikävöin :-(
..noh, mä soitan sit sulle :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t535520Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo943418Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel453309Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L762487SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral582372Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi751887Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2991715Anteeksi T
Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa71136Ville Rajainmäki, 25, omaishoitaja
Hän on 65 eläkeikääntyneen avustajana 24/7 Kerrankin omaishoitajaa arvostetaan ja maksetaan asiaankuuluvaa, 3000€, pal231102- 105982