1^2 = 1
11^2 = 121
111^2 = 12321
1111^2 = 1234321
11111^2 = 123454321
111111^2 = 12345654321
1111111^2 = 1234567654321
11111111^2 = 123456787654321
111111111^2 = 12345678987654321
1111111111^2 = 1234567900987654321
..ihania numeroita :P
Niin kaunista
29
1175
Vastaukset
kyllä paras numero on vitonen!
- sola"
..miks?
Mä tykkään 69:tä...KIN.. ;) sola" kirjoitti:
..miks?
Mä tykkään 69:tä...KIN.. ;)mäkin siitä tykkään;)))
Mut toi vitonen... mulla on vaan hyvä suhde siihen;)- sola"
a-v kirjoitti:
mäkin siitä tykkään;)))
Mut toi vitonen... mulla on vaan hyvä suhde siihen;)..viis siitä.. ;)
Mutta mikään ei vedä vertoja naisen kauneudelle :)
- sola"
..mä tuun kohta.. ;)
- sola"
a-v kirjoitti:
sua tarkottanu;)))
..luulikko, että se meinas sua.. ;)
sola" kirjoitti:
..luulikko, että se meinas sua.. ;)
pidin sitä itsestään selvänä. Pidän viäläki;)))
- sola
a-v kirjoitti:
pidin sitä itsestään selvänä. Pidän viäläki;)))
niih..tästä tulee taas sellanen jankkaus, että sovitaan, sen tarkottaneen meitä molempia :)
sola kirjoitti:
niih..tästä tulee taas sellanen jankkaus, että sovitaan, sen tarkottaneen meitä molempia :)
muuten me jankataan sitä tässä viälä aamullakin;)))
Älliä ja kukkia...;)))- sola
a-v kirjoitti:
muuten me jankataan sitä tässä viälä aamullakin;)))
Älliä ja kukkia...;)))..toisaalta, mä kyllä jankkaan ihan mieluusti, jos löytyy vastusta..kunhan saan nää kukkaset aseteltua.. ;)
sola kirjoitti:
..toisaalta, mä kyllä jankkaan ihan mieluusti, jos löytyy vastusta..kunhan saan nää kukkaset aseteltua.. ;)
ku sä oot taas härski ja hävytön... eikä mulla oo heittää mitään takas...
Vai rupeenks mä laulaa kailottaan sitä ikivanhaa hoilotusta poijasta, jonka nimi oli Julli?;)))- sola
a-v kirjoitti:
ku sä oot taas härski ja hävytön... eikä mulla oo heittää mitään takas...
Vai rupeenks mä laulaa kailottaan sitä ikivanhaa hoilotusta poijasta, jonka nimi oli Julli?;)))..mitäs härkiä on kukkasissa..hööh..se on taas toi sun mielikuvitus..huhhuh, onneksi vastaavia on kyllin harvassa.. ;)
ole salaviesti mulle...ei o 383...(en malttanu)....
- sola"
..mun puh.num. ihan selkeesti. Höh :(
Oon koko päivän ootellu, mut ei kukaan koodannu sitä selville... ;) sola" kirjoitti:
..mun puh.num. ihan selkeesti. Höh :(
Oon koko päivän ootellu, mut ei kukaan koodannu sitä selville... ;)ei ota selvää ees vieno huttunen.....
- sola"
jussi383 kirjoitti:
ei ota selvää ees vieno huttunen.....
niille vienoille tarkotettukkaan..vaan kuumalle kollille..;)
sola" kirjoitti:
niille vienoille tarkotettukkaan..vaan kuumalle kollille..;)
silliä kullekkin....
- sola"
jussi383 kirjoitti:
silliä kullekkin....
..kipeä ukkeli?
:D - sola"
jussi383 kirjoitti:
on pimeä kolli....
..ittelläs on..tytöt kertoi... ;)
Vaikka inhoan numeroita.
- sola"
..myös numeroista ja niistä syntyvistä kaavoista..ne on säännöllisiä ja rytmikkäitä.. ;)
Eihän nuo vedä lähellekään vertoja sinun suloisuuteesi. Olen pettynyt noihin numeroihin ja aion vetää perjantaina pääni täyteen.
- sola
..tässä näet, kuinka tylsää elämäni on ollut ilman Sinua..koitin epätoivoissani jopa noilla laatimillani kaavoituksilla saada huomiosi heräämään.. ;)
Osaatkos sie ratkaista tuosta numeroni? Kuumat huulet..soita heti :D sola kirjoitti:
..tässä näet, kuinka tylsää elämäni on ollut ilman Sinua..koitin epätoivoissani jopa noilla laatimillani kaavoituksilla saada huomiosi heräämään.. ;)
Osaatkos sie ratkaista tuosta numeroni? Kuumat huulet..soita heti :DMutta sinua kyllä ikävöin :-(
- sola"
SavoRULES kirjoitti:
Mutta sinua kyllä ikävöin :-(
..noh, mä soitan sit sulle :D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut ja Tall poppy -syndrooma
Persut ovat uhranneet käytännössä koko elämänsä lannistaakseen tai sabotoidakseen yksilöitä, jotka erottuvat joukosta ky685204Orpo: Seuraavalla hallituksella ei ole yhtään enempää rahaa
Valtiovarainministeriön virka-arvion mukaan julkisen talouden sopeutuksen tarve on noin kymmenen miljardia euroa ensi va2614299Suomen kieli hiipuu vähitellen Vantaalla
nykytahdilla jo joka kolmas vantaalainen on vieraskielinen 2030-luvun alussa. Maahanmuutto, suomalaisten alhainen synty983918Kun puolustusvoimat on huolissaan nuorison huonosta kunnosta
ajatellen varusmiespalvelusta(kun moni joutuu keskeyttään), niin johan tuli joku yliopiston vasemmistonainen selittään,1622289Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia
Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.331633Jos vedetään mutkat suoraksi?
Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar651351Tiesitkö? Kohutun L/over sarjan Juha eli Jani Volanen on tämän julkkisnaisen ex-mies!
Jani Volanen näyttelee L/over - ikuisesti minun psykologisessa trillerissä Juhaa. Mutta tiesitkö, että hän on tämän julk6989Ajattelen sinua
Ajattelen sinua joka päivä, joka hetki… Kaikkea, mitä minun olisi pitänyt sanoa sinulle, enkä osannut sanoa, kaikkea nii37933- 94889
entäs jos yhtenä päivänä kävisi niin
että miehet vaan yhtäkkiä kollektiivisesti kyllästyisivät ja lopettaisivat naisten palvelemisen ja naiset saisivat pärjä137867