Heippa kaikille !

Äänestän kokoomusta ja niin tekevät kaikki kaverinikin.
4482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Niin täälläkin. Minä, perheemme ja lähiympäristö olemme aivan varmasti Kokoomuksen kannattajia.

Ja minä naisena äänestän tietysti naista.

Tämä selvä !

Äänestä
  • Vaikka äänestäisitkin Kokoomuksen listalta naista, niin äänestäsi hyötyy todennäköisesti myös joku vaimonhakkaaja.

    Äänestä

...vaimonhakkaaja, sutenööri, talousrikollinen, plagioija, vapaamuurari, pedofiili vai myymälävaras?

Äänestä

Tuttuun osoitteeseen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Selvät sävelet kirjoitti:

Äänestän kokoomusta ja niin tekevät kaikki kaverinikin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu