Laitinen taisi pelätä

Ei uskaltanut Laitinen tulla enään jäälle teatteriesityksensä jälkeen. Aika pellemäinen
esitys.
2283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laitisella on aivotärähdys tai lievä aivotärähdys, että siinä sitä esitystä vaan.

Äänestä
  • Se on ainakin varma ettei se siitä taklauksesta pää tullut kipeäksi, mahtoikohan kypärä olla liian tiukalla. Taklaus ei nimittäin osunut.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Katsomosta kirjoitti:

Ei uskaltanut Laitinen tulla enään jäälle teatteriesityksensä jälkeen. Aika pellemäinen
esitys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu