Miksi täällä herättiin

Miksei SuOmi24:N keskustelijat huomanneet kirkan kuolemaa kuin vasta n. 10:40?

Wikipediaan tieto tuli jo 8:34!!!
4778
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja näin unta eri artistista.

Äänestä

ja nukun pitkään ja sitten käyn kaikki palstat läpi iltaan mennesdsä.

Äänestä

onko niin väliä jos tieto on tullut johonkin wiki.... ja täälä aletaan keskustelee vasta 10.40???? kirkaa kunnioitan ja kuuntelen tästä eteenpäinkin hyvällä mielellä harmi vaan että ei enää uusia levyjä tule :(

Äänestä

luukku.comissa tän kirka uutis otsikon sattumalta ja ekaks tarkistin ettei ollu aprillipäivä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MYÖHÄÄN? kirjoitti:

Miksei SuOmi24:N keskustelijat huomanneet kirkan kuolemaa kuin vasta n. 10:40?

Wikipediaan tieto tuli jo 8:34!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu