Kenenkään julkkiksen ei kannattaisi osallistua tuohon ohjelmaan, kun se näemmä tuo aina jollekkin osallistujalle tai heidän omaisilleen surua ja huonoa onnea. Viimevuonna kuoli Kristiina Elstelän poika ja nyt kuoli Kirka.
Se on varmaan jotenkin kirottu koko ohjelma.
Tanssii Tähtien kanssa
4
951
Vastaukset
- pecca
olen ajatellut aivan samaa, tanssii tähtien
kanssa-ohjelma on KIROTTU !! joka kerta joku
todellakin tuosta hömpänpömppä ohjelmasta
siirtyy kirjaimellisesti tanssimaan tähtien
kanssa !!!- * * *
Juu. Kamalaa se on kun joka ainoa kerta joku kuolee. Ensimmäisellä kerralla kuoli yksi ja ennenkuin toinen ohjelma ehti edes alkaa, kuoli toinen.
Sen nyt ymmärtäisi, jos joskus siinä ohjelmassa joku kuolisi........ Niinkuin esimerkiksi tupakoinnin aloittaneista vain joku kuolee :))))))))))
- gennagius
Ohjelma hyllytettävä, ennen seuraavia uhreja.
- Dirlandaa
... kuolemme joskus, ei siihen tv-ohjelmat vaikuta. Nyt oli Kirkan aika, lepää rauhassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1166166Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto605109SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun604228SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963819Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost113604Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1193151SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522536Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352469Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat642217Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val231561