Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

vittuni

mä vetäsin poslariksi pimppani täs muutama viikko sitte.. tai kosmetologi teki sen.. nyt se näyttää aika rumalta.. punaiselta ja roikkuvalta.. pitääkö miehet sellasista.. klittaniki paistaa läpi.. oon vasta 19v.
188858
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Ei se mikään ruma ole. Mä ainakin olen tykänny kaikista näkemistäni. Ja jos et usko niin voidaan nähdä jossain ja saat näyttää... arvostelen sitten... ;)

Äänestä
  • kiitos ei yäk!

    Äänestä

pidä. et ole enää nainen. vaan näppyläperseinen pentu. YÄK,YÄK,YÄK MEE POIS PIKKUPILLUNES. YÄK!karvakolmio tekee naisesta naisen/VITUSTA VITUN!

Äänestä
  • Just joo. pidät varmaan kans viiksikkäistä naisista no makuja on monen laisia kyllä posliini aina karvakolmion voittaa.

    Äänestä

  • KKO kirjoitti:

    Just joo. pidät varmaan kans viiksikkäistä naisista no makuja on monen laisia kyllä posliini aina karvakolmion voittaa.

    vitussa täytyy nolla karvat"ilman viiksejä"D

    Äänestä

Henkilökohtaisesti pidän posliineista se on seksikästä ja kiva nuolla

Äänestä
  • Eikä haise niin pahalle, kunhajut eivät ole pinttyneet karviohin...

    Äänestä

  • ook kirjoitti:

    Eikä haise niin pahalle, kunhajut eivät ole pinttyneet karviohin...

    sinun kohdallesi sitten osunut järinkään hygieenisiä naisia, jos hajut ja aromit ovat oikein pinttyneet karvoihin?

    Pulleat häpyhuulet ovat seksikkäitä, joten aja vaan sieltä alhaalta, mutta kasvata ihmeessä karvat siihen päälle.

    Äänestä

karvalakki takas, ei kukaan viitsi katsoa ruttusta vittua.

Äänestä
  • Hajut eivät ole onkelma. On vain juksi mies ja se on ma.

    Äänestä

  • Lenita kirjoitti:

    Hajut eivät ole onkelma. On vain juksi mies ja se on ma.

    tuoksua/maistua VITULLE! ei saippualle

    Äänestä

Joo,du roikkopimppa.jag moste knulla dej nu.

Äänestä

ei ole lainkaan vittua.

Äänestä
  • Miksi Väinö on antanut poistaa vittunsa, onko tilalle tehty kikkelit kirjoittelet tuolla aina niin naismaisesti että vittu paremmin sopisi ja hame päälle.

    Äänestä

Karvatonta vittua on mukavampi imeä ja nuolla kuin karvallista,ja jos sun klittas näkyy,niin ei se tahtia haittaa,vaan sitä on kivempi ja helpompi nuolla ja imeä.Suosittelen karvattomana oloa jos annat nuolla vittuas,mä ainakin tykkäisin.

Äänestä

Söpö se on kulta pieni ois kiva nähä se

Äänestä

tuu näyttää niin mä kerron ja voidaan testa onks se hyväs teräs ...... =)

Äänestä

kyllä se oli ennen pareman näköinen,eräs kalle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ruma*ko? kirjoitti:

mä vetäsin poslariksi pimppani täs muutama viikko sitte.. tai kosmetologi teki sen.. nyt se näyttää aika rumalta.. punaiselta ja roikkuvalta.. pitääkö miehet sellasista.. klittaniki paistaa läpi.. oon vasta 19v.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu