Moi olen n.60v parkkista sairastava mies,olen naimisissa ja kaikki on muuuten kunnossa elämässäni,mutta yksi asia askarruttaa mielstäni.Sehän on tämä seksi josta olen tullut riippuvaiseksi.Sanotaan sifrolin vaikuttavan näin mutta nyt kun olen luopunut ko. lääkkeen käytöstä niin tuon riippuvuudenki luulisi olevan ohi,mutta mitä vielä .Samalla tavalla tuo tappi on töröllänsä kuten aikaisemmmimkin.Onko muilla kokemuksia vastaavasta ja kuinka olette pärjänneet,entä puolisonne?
SEKSI JA PARKINSONINTAUTI
mor
2
4197
Vastaukset
- että jotta
Sifrol toimii viagran tavoin? Itse joudun tai käytän toista päivittäin ja toista, kun tekee mieli sitä.Viagra on takuuvarma, vaikutus n. 12 h.
- huuhaata
juttuja noi sifrolin vaikutukset ,muka kuin viagraa.Ainoa jäsen joka ei turpoa tuon myrkyn vaikutuksesta onn penis.Seksiriippuvainen olen ollut jo ennen parkkistaki.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1261790
- 1171300
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401120- 491019
Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni56972- 130940
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v245923Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77796Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58789Pridekulkue kiellettävä?
Näin täällä suoraan vaaditaan. Perusteina mitä mielikuvituksellisimmat tarinat. No, miksi ihmeessä kukaan ei ole samalla179760