Niin myös kysymys? Timo Soinille

Teillä on eräs ehdokkaana? Hyvinkäältä,joka on yrittännyt lahjoa vastapuolen jalkapallojoukkueen
maalivahdin. Miksi hän voi olla ehdokkaana? Vaikka hylkäsitte erään joka oli saanut tuomion raiskauksesta.
2551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä näitä on muuallakin kuin Hyvinkäällä joku yrittä sotkea tosiasiat. Kyllä kaikki ennen vaaleja paljastuu.

Äänestä

Turhaan täällä vaahtoat ja vihjailet. Pistä faktat pöytään, niin pöytä puhdistuu ja pysyy puhtaana jatkossakin. Tämä ei tosiaankaan ole oikea foorumi tuomita (etukäteen) ketään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei ääntä ellei vastausta. kirjoitti:

Teillä on eräs ehdokkaana? Hyvinkäältä,joka on yrittännyt lahjoa vastapuolen jalkapallojoukkueen
maalivahdin. Miksi hän voi olla ehdokkaana? Vaikka hylkäsitte erään joka oli saanut tuomion raiskauksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu