osoite kyseiseen peliin: http://www.furry-paws.com/index.php?refer=220045
se on siis ilmainen netissä pelattava peli joka on tarkoitettu kaikille eläinten ystäville vaikkakin pelissä onkin vain koiria.
furry-paws ,ilmainen netissä pelattava koira-peli
9
3778
Vastaukset
- tietämäton ja koirahullu
siis mitä sit tehään kun siihen tulee joku aktion code mitä se tarkottaa??
- marko ja laura
miten tonne pääsee sisään
- tiedonjanoinen!!
marko ja laura kirjoitti:
miten tonne pääsee sisään
Miten pääsee sisään???! Mikä ihmeen salasana?? Pitääks se keksii vaan hatusta??
- tiedonjanoinen!!
tiedonjanoinen!! kirjoitti:
Miten pääsee sisään???! Mikä ihmeen salasana?? Pitääks se keksii vaan hatusta??
Tää näyttääkin olevan AIKA VANHA VIESTI, joten vastausta on aika turha aloittajalta odottaa...
- pelkkä koirafani
missä se peli ees on???!!!?????????????????????????????????????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- essi suopajärvi
mene howrse.com se on hyvä peli mut se on heppa peli
koira pelejä on 1001-pelit.com!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Furry pawsiin
Mä oon furrypawsissa. Sun täytyy panna sun sähköpösti ja sit siihen sähköpostiin tulee se aktivointi koodi ja niin edelleen.
- söpötkoirat
Tarvitaanko siihen sähkopstiosoitetta ?
- kyllästynyt sähkäre;
Miks kaikkialle pitää laittaa joku tyhmä sähköpostioisoite ?!?!? Vois ajatella sellasiaki jolla ei oos sitä...tai sit sitä ei oo pakollista laittaa......
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.4405372Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1282214- 1461780
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko801515Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass181458Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise191404Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔821315- 711237
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään701188- 381130