menneet ja aloitettaisiinkin kaikki ihan alusta, mitäs mieltä olisit tästä?
Mitä jos unohdettaisiin
uusi alku
223856
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
miten tästä eteenpäin?
ensimmäiselläkin kerralla.
aloitimme kaiken silloin..siitä on niin kauan.
varmasti sen yhtä hyvin kuin minäkin.
jossain.
niin teen..
Nyt jätetään se alun baari känni-sähläys pois ja yritetään selvinpäin, voitais onnistua ilman väärinkäsityksiä..
Mikä meni pieleen?
siellä.
mennä kaikki mikä voi mennä :( Ujo ja ihastunut ottaa 3 promillen rohkaisukännin eka ja sit yhteyttä ihastukseen uskomatta kuitenkaan että ihastus vastaisi tunteisiin..
Kivan mutta sattuneista syistä huonosti muistettavan illan jälkeen ujoudesta johtuvaa panikointia, epävarmuutta, ei puheyhteyttä, luulin että hän vaan pelleili kanssani (saattoi sen tehdäkin?)yms. Pitkän ajan päästä selvisi osa väärinkäsityksistä mutta silloin oli jo myöhäistä..
Mitä tästä opimme..? Ei viinaa ja rohkeasti näyttää tunteensa niin ei jää harmittamaan vuosiksi
:´(
... ;'
voinut olla suunnattu mulle. Kyllä mä tiedän, että olen ujo, mutta ongelma on ehkä siinä, että mäkin olen... tulee hiljaista... vaikka pidänkin susta.
vasta tietää että säkin olet hippusen ujo. Tiedäthän.. ujouden voi tulkita myös välinpitämättömyydeksi yms. Ei sitä äkkisältään voinut uskoa että jumalaisen komea mies voi olla ujo :D Minun hiljaisuus loppuu kun alkujärkytyksestä pääsee eroon *wirn*
Niin tai näin, lopputulos on nolla. Ehkä meidän ei kuulunutkaan olla yhdessä tai aika ei ollut vielä oikea.
Minäkin tykkään susta
EVVK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HILJAA!
ei voi minkä, vaikka haluis itsekkin.
että olisi kovin hyvä ajatus,
sattui liian paljon.
itsekin, sopii =D
Ok ;)
...aloitetaan edes ystävyydellä?
Kerro vähän niistä menneistä, eihän tästä vielä mitään tunnistanut.
tämä viesti, ihanalle sellaiselle.