Surullista! Olen kuunnellut Kirkan ihanaa musiikkia yli 30-vuotta. Hän oli erittäin sympaattinen esiintyjä.Jäi suuri aukko musiikki maailmaan nyt kun hän on poissa. Voimia ja jaksamista kaikille hänen läheisilleen!
Vastaukset 1
- antifani
Minä olen 30 vuotta joutunut vaihtamaan kanavaa radiossa ja televisiossa jos Kirka on ruvennut laulamaan.Tasan eivät käy onnen lahjat.Eihän Kirka laulaa osannut (sanoin sen sievästi ettei kukaan suuttuisi).Enää ei ainakaan tule uutta rääkymis musiikkia.OI TÄTÄ AUTUUTTA.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1652160
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta4071578Johanna Tukiainen oli seonut ja hyökännyt ystävänsä kimppuun.
Ollut suora lähetys ja repinyt hiuksista ystäväänsä.1781122Olen Aito Narsisti
Kysykää mitä haluatte liittyen tähän aiheeseen. Joitain kokemuksiani asiaan liittyen voin harkintani mukaan jakaa.279764- 273668
- 33651
Outo liikkuja
Tämä tyyppi josta kirjoitettiin Ähtärin Ilmoitustaululla. Joka yritti varastaa auton meijeritieltä. Hän liikkui koulut12651- 191593
Iso käsi pormestarille hyvin hoidetusta työstä
Puolangan kunta on siistinyt Paljakan rinteitä kesän aikana – yksi keskeneräinen lakiasia hidastaa vielä rinnekeskuksen22557- 92548